Rregullat e Forumit !

Shko poshtë

Rregullat e Forumit !

Mesazh  admin prej Sun Nov 30, 2008 1:45 pm

Lexo rregulloren e Forumit Freskirinore


1.Jo fyrje/sharje me anëtarët tjerë
Çdo anëtar i joni ka të drejtat e barabarta me anëtar tjerë, ai i cili
bën fyrje, sharje ndaj anëtarve tjerë pa asnjë diskutim do të pësojë
përjashtimin nga forumi jonë, po që së sërish regjistrohet me emër
tjetër do të pësoj përjashtim me IP

2.Respekto mendimin e anëtarit tjetër
Një anëtar i joni shpreh një mendim dhe anëtari tjeter apo kush do të
qoftë ja ndalon ta shpreh mendimin e tij, anëtari merr vërejtje nga
staffi dhe të gjithë e dimë se me 3 vërejtje pason përjashtimi nga
forumi jonë.

3.Respekto përmbajtjen e temave
Respekto temën të cilën autori e ka postuar, shpreh mendimin
mbi temen të cilën është paraqitur mos përdor fjalë banale ndaj autorit
apo temes, menjëher staffi jonë do të reagojë dhe do të fshij shkrimin
të cilën ju e keni postuar.


4.Ndalohen reklamat në forumin ton
ë
Reklamat në forumin tonë janë të ndaluara rreptësisht, një anëtar i
cili reklamon apo vendos linkun e ndonjë ueb faqe në firmën e tij,
staffi jonë do të reagojë menjëher dhe do të heq linkun nga tema apo
nga firma dhe anëtari do të merr vërejtje (3 vërejtje pason përjashtimi)


5.Gjuhët që mund të përdoren
Gjuhët që mund te perdoren ne forum jane Shqip dhe Anglisht !


6.Moderatorët dhe Editimi i postimeve
Moderatorë kanë të drejtë të bëhen anëtarët e rregullt të cilët kanë një
numër të konsiderueshëm të postimeve. Poashtu për të qenë Moderatorë,
anëtari i forumit nuk duhet të ketë pranuar vërejtje paraprakisht nga
Admin/Mod të forumit. Për t'u bërë Moderator ju duhet të parashtroni
kërkesën tek Administratori i forumit dhe ne brenda një kohe të shkurtër
do t'ju kthejmë përgjegje. Administratorët/Moderatorët kanë për detyrë
që të mirëmbajnë punën e forumit. Ata nuk janë kundër askujt personalisht
dhe nëse ndonjëherë ju fshihet postimi mos mendoni se Admin/Mod ka diçka
personale kundër jush.Administratorët/Moderatorët kanë të drejtë të editojnë
apo fshijnë postimet tuaja nga forumi nëse janë në kundërshtim me Rregulloren
e Forumit Freskirinore. Nëse mendoni se iu është bërë e padrejtë në fshirjen apo editimin e
postimeve ju lutem kontaktoni Administratorin e Forumit.

_________________
The Best Cracker
avatar
admin
Administrator & Webmaster
Administrator & Webmaster

Gender : Male Numri i postimeve : 152
Age : 32 Registration date : 28/11/2008

http://www.freskirinore.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi